Firma MB MINERAL s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem produktů pro vaše omítky, podlahy, akvária a dekorace. Nabízí širokou škálu produktů - mozaikové omítky, mozaikové omítky s žulovým efektem, kamenné koberce, barvené písky, akvarijní a terarijní písky, dekorativní písky, pojiva a penetrace. Spolupracuje jen s těmi nejlepšími (synthomer,eastman,topstone) díky čemuž nabízí jen produkty vysoké kvality.

Firma MB Mineral s.r.o byla během posledních pěti let součástí mnoha realizací. KC Svoboda Cheb, kamenné cesty miniatura parku Mariánské Lázně, základní i střední škola Cheb, lékařský dům Sokolov, knihovna Karlovy Vary a mnoho dalších.

MB MINERAL s.r.o.
Keteňská 973/6
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Provozovna: Chlumeček 883/2, 350 02 Cheb

IČ: 03856721 DIČ: CZ03856721

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, spisová značka C 238748. 

Odpovědný zástupce (jednatel firmy): Vladimír Mansfeld

E-mail: mansfeld@mbmineral.cz

HLAVNÍ PRODUKTY

Mozaikové omítky

Mozaiková omítkovina známa též jako "marmolit" je určena pro povrchovou úpravu svislých ploch ve venkovních i vnitřních prostorech. Nejčastěji se používá na sokly domů a k tvorbě dekorativních ploch v interiéru.

Kamenné podlahy

Kamenný koberec, známý i pod názvy kamínková podlaha nebo kamínková dlažba, je směs přírodních kamínků a epoxidového pojiva. Je vhodný jak k úpravám v exteriéru, tak v interiéru.

Pojiva

Nabízíme ACRYLMIX - pojivo na bázi vodné disperze pro mozaikové omítky a jiné.

Akvarijní a terarijní písek

Nabízíme přírodní i barvený písek různých odstínů a zrnitostí k využití do vašich akvárií a terárií. Písek je barevně stálý, netoxický, nezabarvuje vodu. Naprosto vhodný pro Vaše akvária.

Filtrační písek

Filtrační písek v různých frakcích vhodný pro veškeré bazénové filtrace. Splňují EN 12904 (filtrace pitné vody), EN 19643 a EN 15798 či EN 4924 (studnařství).

Penetrace

Penetrační nátěry slouží pro přípravu stavebních podkladů, sjednocují savost podkladů, zpevňují jej, slouží jako můstek pro aplikaci dalších vrstev, snižují spotřebu krycí nátěrové hmoty.

Kontaktujte nás